Transcare- Nosan II Kielce

Mamy lidera!!!

Zwycięstwo Transcare w meczu na szczycie!!!
Bardzo dobry występ Reslogistic w Łodzi.
Dzisiejsza sobota należała do naszych ligowców. Na drugi zjazd do łódzkiego klubu ,,Strefa" udała się nasza I ligowa drużyna Reslogistic Trójkąt w składzie: Bartosz Bielec, Jakub Dobrowolski, Krystian Tanasiewicz i Krystian Niebieszczański.
Na każdym zjeździe których w sezonie jest trzy, do rozegrania jest sześć pojedynków - trzy w sobotę, trzy w niedzielę.
Początek sobotniej rywalizacji nasi podopieczni zaczynają kapitalnie wygrywając dwa mecze stosunkiem 2-1. Najpierw wyższość naszych chłopców musieli uznać rywale z UKS Snikers Rękoraj, później gdański klub ,,Green". Trzeci mecz przegrywamy z ekipą wicelidera Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki 2-1. Teraz chwila odpoczynku a już jutro od rana kolejne zmagania naszych Trójkąciaków.
Druga nasza ekipa Transcare Trójkąt Rzeszów podejmowała lidera II ligi gr.6 ekipę Nosanu z Kielc. Przed tym meczem obie drużyny nie zaznały jeszcze goryczy porażki. Pierwszy mecz rozpoczynamy niesamowicie. Wygrywamy 3-0!!!
W drugim meczu nasz debel Sz.Sadlik/K.Ślenzak szybko uporał się z parą Kucharski/Pałczyński 8-3. Za moment takim samym stosunkiem Sebastian Hołówko uległ Jakubowi Chrobot. W tym momencie na ostatnim stole gdzie grał Tomasz Sadlik z Grzegorzem Nowakiem było dopiero 2-2. W późniejszym etapie meczu Tomek kontrolował mecz do momentu kiedy przy stanie 7-4 dla niego nie wbił banalnej ósemki. Jak to się zwykle dzieje, takie pomyłki lubią się mścić i tak też było tym razem. Grzegorz doprowadza do remisu 7-7 a w ostatniej partii przy pustym rozbiciu Tomka, serwuje mu partię z ,,podejścia". Drugi mecz przegrywamy 2-1, ale cały mecz ostatecznie wygrywamy 4-2 co daje nam pozycję lidera po rozegraniu pierwszej rundy. Wielkie Gratulacje dla całego Teamu!!!!!!!
Brawo, brawo, brawo chłopaki💪💪💪‼️
Bardzo dziękujemy naszemu sponsorowi firmie
oraz
za wsparcie naszej drużyny❤
Już za tydzień pięciu naszych podopiecznych będzie rywalizować w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Amatorów w odmianę 9-bil. Miejscem rozgrywek będzie największy europejski klub ,,Strefa" Łódź.
Trzymajcie kciuki 👊🏻

Podobne artykuły

rsb logo mid

Konto stowarzyszenia

Reiffeisen Bank Polska S.A.

76 1750 0012 0000 0000 3648 9553

KRS:0000664302

REGON: 366592698

NIP:5170380004

Klub bilardowy "Trójkąt"

ul.Fredry 7

35-005 Rzeszów

woj.podkarpackie

696 095 189

kontakt@rsb.org.pl

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia znajdziesz na Naszym Fanpage'u