Rzeszowskie Stowarzyszenie Bilardowe

Bilard

Rozgrywki bilardowe: I Polska Liga Bilardowa, turnieje, szkółka bilardowa

Finaliści PAT

Krystian i Sebastian na podium w Tarnowie !!!

W niedzielę 14 lipca w tarnowskim klubie Bila rozegrany został finał turnieju Masters -II edycja PAT. Nasz klub reprezentowało 2 zawodników: Krystian Tanasiewicz i Sebastian Hołówko.
Po sobotnich eliminacjach w 8 grupach gdzie zagrało 48 zawodników, 4 najlepszych z każdej grupy awansowało do niedzielnych finałów. Wśród najlepszej 32 zawodników znaleźli się nasi reprezentanci. Rywalizacja tu toczyła się już według tabeli 2KO. Sebastian grając jak w transie, pewnie awansuje do ćwierćfinału po drodze eliminując Sławka Niemca wygrywając 6-2, takim samym stosunkiem ogrywa Pawła Grzankę, a Tomaszowi Bąkowi oddał dwie partie więcej. Krystian miał bardziej pod górkę. Po wygraniu w pierwszej rundzie z Piotrem Bujnym 6-2, w takim samym stosunku uległ w drugiej rundzie Michałowi Szczakule.
Po lewej stronie drabinki popularny "Tanas" w drodze do ćwierćfinału ogrywał kolejno 6-1 Marka Grzybka, 6-2 Mariusza Gołdyna, 6-1 Dariusza Kidawę. W ćwierćfinale Krystian pokonuje Piotra Latosińskiego, oddając mu tylko dwie partie. Sebastian wygrywa z Michałem Szczakułą 7-4 . Zawodnicy Reslogistic meldują się w półfinale. Tam na Sebastiana czeka już Filip Kołtowski, na Krystiana -Tomek Bąk. W półfinale brakło już sił naszym zawodnikom i rywale wygrali solidarnie 7- 4.
W finale Filip pokonuje Tomka i zostaje zwycięzcą II edycji PAT.
Gratulujemy zwycięzcom oraz bardzo dobrego występu naszym zawodnikom !!!
Wszystkie wyniki turnieju Masters można zobaczyć TUTAJ »

Kolejne mecze

No events
wcześniejsze kolejki
© 2021 Rzeszowskie Stowarzyszenie Bilardowe. Wszystkie prawa zastrzeżone.